Folia flex Classic Fluo Green WF540 (F540) zielona matowa 100 mic temp. prania 40°C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Folia flex Plotterfilms z serii Flex Classic Fluo - w kolorze zielonym fluorescencyjnym (Fluo Green).
Folia flex włoskiej marki Plotterfilms z serii Flex Classic Fluo. Przeznaczona do cięcia na ploterach tnących i tworzenia wzorów oraz napisów na tekstyliach bawełnianych, poliestrowych i ich mieszankach. Dostępna w rolkach o szerokości 50 cm. Minimalne zamówienie: 1 mb.
Folia flex Classic Fluo Green WF540 to nowa wersja folii Classic Fluo Green o symbolu F540.
Kluczowe cechy folii flex Classic Fluo Green WF540:
- żywy, jaskrawy kolor o zwiększonej intensywności przy ekspozycji na światło UV, tzw. „świecący w świetle UV”;
- fabryczny nośnik (podkład) folii, wyposażony w warstwę samoprzylepną o silnej przyczepności, która ułatwia wycinanie małych, drobnych elementów i czcionek;
- wykończenie: gładkie, matowe;
- bardzo dobre krycie kolorem;
- dedykowana do cięcia na ploterach tnących;
- sposób cięcia folii: w odbiciu lustrzanym;
- wyposażona jednostronnie w termoaktywny klej;
- może być łączona z innymi technologiami zdobienia tekstyliów, jak: DTG, DTF, sublimacja, zapewniając jeszcze większą różnorodność.
Folia flex Classic Fluo dedykowana jest do znakowania tekstyliów:
- bawełnianych;
- poliestrowych;
- bawełna/poliester;
- różnych mieszanek bawełny i poliestru.
Folia flex Classic Fluo świetnie sprawdzi się do wykonywania wzorów, napisów oraz logotypów na:
- odzieży dziecięcej, roboczej, sportowej oraz codziennego użytku (koszulkach, koszulach, bluzach, bluzkach, spodniach, sukienkach, spódnicach, spodenkach, czapkach, czapkach z daszkiem, fartuchach, płaszczach, obuwiu tekstylnym itd.);
- torbach tekstylnych, pokrowcach, poszewkach dekoracyjnych, plecakach, workach, tekstylnych oprawach kalendarzy książkowych, notesów, pamiętników itd.
Żeby mieli Państwo największą pewność co do zamawianego koloru, zachęcamy do zakupu wzornika folii termotransferowych firmy Plotterfilms. Zawiera on prawdziwe próbki kolorów folii.
| Wzornik Folii Flex Plotterfilms - do pobrania | Karta Produktu - Flex Classic Fluo |
Ważne!
- Nie jest możliwe w żadnym wypadku dokonanie odstąpienia od umowy towarów, które są wykonane według wytycznych, zaleceń, wymagań Klienta, w szczególności folii termotransferowych przycinanych zgodnie z zamówieniem Klienta.
- Kolory prezentowane przy produkcje mają charakter poglądowy. Nie mogą być reprezentatywne ze względu na różne ustawienia monitorów.
- Powyższe informacje oparte są na naszej wiedzy i doświadczeniu, nie stanowią prawnej gwarancji określonych cech. Ze względu na bardzo dużą ilość możliwych zastosowań, Użytkownik powinien we własnym zakresie przetestować dane medium dla swoich potrzeb, przed ostatecznym użyciem.
- Cięcie folii flex Classic Fluo na ploterze tnącym Graphtec - symbole rekomendowanych noży Graphtec
- Cięcie folii flex Classic Fluo na ploterze tnącym Summa S ONE D - symbole rekomendowanych noży Summa
Specyfikacja
| Nazwa | Flex Classic Fluo Green |
| Symbol katalogowy | WF540 (wcześniej F540) |
| Kolor | Zielony fluorescencyjny |
| Szerokość rolki | 0,5 m |
| Nawój | 25 m |
| Zakup | Od 1 mb |
| Skład | PU |
| Grubość | 100 μm |
| Nośnik | Mocna siła kleju |
| Wykończenie | Matowe |
| Temperatura aplikacji | 150°C |
| Czas aplikacji | 12 s. |
| Nacisk prasy | 3-4 bar (średni) |
| Temperatura prania | Do 40°C |
| Usuwanie nośnika | Na gorąco |
| Wskazówki | Po usunięciu nośnika dogrzej aplikację przy użyciu termoodpornej przekładki przez 2-3 sekundy |
| Kąt noża - ploter tnący | Plotery tnące Graphtec - noże 45° (CB09), plotery tnące Summa - noże 36°, plotery tnące GCC - noże 45°, plotery tnące Roland - noże 45° |
| Dodatkowe informacje | Prać, prasować tkaninę po odwróceniu na "lewą stronę", nie wirować, nie prać w silnych detergentach i wybielaczach. Wykonać pierwsze pranie i rozciąganie nie wcześniej niż po upływie 24 godzin |
| Producent | Plotterfilms by So.L. Ter |
| Kolor | Zielony |
