Folia flex Vesline Bordeaux 1009 bordowa matowa 90 μm temp. prania do 80°C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Folia flex Vesline w kolorze bordowym (Bordeaux).
Folia termotransferowa flex Vesline w kolorze bordowym, przeznaczona do cięcia na ploterze tnącym i wykonywania wzorów, napisów na tekstyliach bawełnianych, poliestrowych oraz różnych ich mieszankach. Oferowana w sprzedaży w rolkach o szerokości 50 cm. Minimalna jednostka zamówienia: 1 mb.
Kluczowe cechy folii flex Vesline Bordeaux:
- odporna na temp. prania aż do 80°C;
- idealnie sprawdzi się do znakowania odzieży codziennego użytku oraz intensywnie eksploatowanej (odzież robocza, dziecięca, sportowa itp.);
- możliwość łączenia różnych kolorów z opcją ich nakładania (kolory neonowe oraz metaliczne należy stosować wyłącznie jako warstwę wierzchnią);
- fabryczny nośnik (podkład) folii, wyposażony w warstwę samoprzylepną o średniej przyczepności, zapobiegającą odklejaniu się elementów podczas cięcia i obróbki folii;
- wykończenie: gładkie, matowe;
- wysoki poziom krycia kolorem;
- dedykowana do cięcia na ploterach tnących;
- sposób cięcia folii: w odbiciu lustrzanym;
- może być łączona z innymi technologiami zdobienia tekstyliów, jak: DTG, DTF, sublimacja czy termotransfer tonerowy;
- wyposażona jednostronnie w termoaktywny klej.
Folia flex Vesline dedykowana jest do znakowania tekstyliów:
- bawełnianych;
- poliestrowych;
- bawełna/poliester;
- różnych mieszanek bawełny i poliestru.
Folia flex Vesline świetnie sprawdzi się do wykonywania wzorów, napisów oraz logotypów na:
- odzieży dziecięcej, roboczej, sportowej oraz codziennego użytku (koszulkach, koszulach, bluzach, bluzkach, spodniach, sukienkach, spódnicach, spodenkach, czapkach, czapkach z daszkiem, fartuchach, płaszczach, obuwiu tekstylnym itd.);
- torbach tekstylnych, pokrowcach, poszewkach dekoracyjnych, plecakach, workach itd.
Żeby mieli Państwo największą pewność co do zamawianego koloru, zachęcamy do zakupu wzornika folii termotransferowych marki Vesline. Zawiera on prawdziwe próbki kolorów folii.
| Wzornik Folii Flex Vesline - do pobrania | Karta Produktu - Flex Vesline |
Ważne!
- Nie jest możliwe w żadnym wypadku dokonanie odstąpienia od umowy towarów, które są wykonane według wytycznych, zaleceń, wymagań Klienta, w szczególności folii termotransferowych przycinanych zgodnie z zamówieniem Klienta.
- Kolory prezentowane przy produkcje mają charakter poglądowy. Nie mogą być reprezentatywne ze względu na różne ustawienia monitorów. Przybliżony kolor PANTONE (wzornik Pantone COLOR BRIDGE Coated) 7421C.
- Powyższe informacje oparte są na naszej wiedzy i doświadczeniu, nie stanowią prawnej gwarancji określonych cech. Ze względu na bardzo dużą ilość możliwych zastosowań, Użytkownik powinien we własnym zakresie przetestować dane medium dla swoich potrzeb, przed ostatecznym użyciem.
- Cięcie folii flex Vesline na ploterze tnącym Graphtec - symbole rekomendowanych noży Graphtec
- Cięcie folii flex Vesline na ploterze tnącym Summa S ONE D - symbole rekomendowanych noży Summa
Specyfikacja
| Nazwa | Flex Vesline Bordeaux |
| Symbol katalogowy | 1009 |
| Kolor | Bordowy (Bordeaux) 09 |
| Szerokość rolki | 0,5 m |
| Nawój | 25 m |
| Zakup | Od 1 mb |
| Skład | PU |
| Grubość | 90 μm |
| Nośnik | Średnia siła kleju |
| Wykończenie | Matowe |
| Temperatura aplikacji | 165°C |
| Czas aplikacji | 15 s. |
| Nacisk prasy | 3-4 bar (średni) |
| Temperatura prania | Do 80°C |
| Usuwanie nośnika | Na gorąco |
| Wskazówki | Po usunięciu nośnika dogrzej aplikację przy użyciu termoodpornej przekładki przez 2-3 sekundy |
| Kąt noża - ploter tnący | Plotery tnące Graphtec - noże 45°, plotery tnące Summa - noże 36°, plotery tnące GCC - noże 45°, plotery tnące Roland - noże 45° |
| Dodatkowe informacje | Prać, prasować tkaninę po odwróceniu na "lewą stronę", nie wirować, nie prać w silnych detergentach i wybielaczach. Wykonać pierwsze pranie i rozciąganie nie wcześniej niż po upływie 24 godzin |
| Producent | Vesline |
| Kolor | Bordowy |