Digital Invite Light P.F., szer. 75 cm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Biała folia flex Digital Invite Light P.F. włoskiego producenta Plotterfilms to najlepsza klasyczna poliuretanowa folia do druku ekosolwentowego, solwentowego, latexowego przeznaczona do produkcyjnych jak i niskich nakładów. Stosowana na bawełnę, poliester i inne mieszanki. Folia nr 1 w naszej ofercie! określana przez klientów jako „folia, która wybacza błędy podczas aplikowania”. Cechuję ją łatwość pracy, zarówno przy druku jak i kolejnych etapach przenoszenia i wygrzewania na produkty końcowe.
Idealnie się sprawdzi się na drobnych, małych elementach jak i większych grafikach. Delikatnie klejący nośnik ułatwia proces przenoszenia nadruków z dedykowaną folię transportową Application Tape Yellow, która umożliwia ponowne mocowanie drobnych detali przed termotransferem.
INSTRUKCJA:
- Zadrukuj grafikę prawoczytelnie ze znacznikami cięcia
- Usuń ręcznie nieużytki
- Zastosuj folię transportową Aplication Tape Yellow i przenieś grafikę na końcowy produkt
- Umieść grafikę i wygrzej w prasie termotransferowej wg rekomendowanych parametrów
Specyfikacja
| Technologia zadruku | Ekosolwent / Solwent /Latex |
| Rodzaj zadruku | Prawoczytelnie |
| Dedykowana folia transportowa | Application Tape Yellow |
| Szerokość rolki | 0,75 m |
| Zakup | od 1 mb |
| Skład | PU |
| Grubość | 80 µm |
| Nośnik | Lepki, wyczuwalny w dotyku |
| Wykończenie | Matowe |
| Temperatura aplikacji | 140°C |
| Czas aplikacji | 10 s. |
| Temperatura prania | Do 40°C |
| Dodatkowe informacje | Brak |
| Usuwanie nośnika | Na gorąco |