Folia matowa Flex Classic Metallic Black M199
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Odkryj naszą wyjątkową folię matową Flex Classic Metallic Black, która doda Twoim projektom tekstylnym niepowtarzalnej elegancji w kolorze czerni. Ta termotransferowa folia pozwoli Ci stworzyć produkty o wyjątkowym charakterze, które przyciągną uwagę swoim luksusowym wyglądem. Niezależnie od tego, czy tworzysz odzież, akcesoria czy dekoracje, ta folia jest doskonałym wyborem, aby podkreślić ich wyjątkowość. Osiągnij efektowny wygląd z naszą folią Flex Classic Metallic Black.
Folie termotransferowe to jedna z najbardziej popularnych technologii zdobienia tekstyliów. Materiał wycinany jest ploterem tnącym i przy użyciu prasy termotransferowej aplikowany na powierzchnię tekstylną (bawełna, poliester i inne mieszanki).
Flex Classic Metallic firmy Plotterfilms to uniwersalna, poliuretanowa folia termotransferowa o matowej, metalizowanej powierzchni. Dzięki swej elastyczności i miękkości produkt pozostaje bardzo przyjemny w dotyku. Idealna zarówno do drobnych elementów, jak i grafik o dużej powierzchni. Stosowanie rekomendowanych zasad aplikacji gwarantuje, że nadruk jest bardzo trwały.
Szeroka gama kolorystyczna, obejmująca siedem metalizowanych kolorów, pozwala na tworzenie wyjątkowych efektów końcowych. Bez względu na to, czy wybierzesz klasyczne złoto lub srebro, czy też jeden z pięciu innych kolorów, uzyskasz niespotykaną matową powierzchnię z efektem metalicznym.
Folie termotransferowe mogą być stosowane w kombinacji kolorów oraz z innymi technologiami zdobienia tekstyliów jak: DTG, DTF, sublimacja, zapewniając jeszcze większą różnorodność.
Kolory prezentowane przy produkcje mają charakter poglądowy. Nie mogą być reprezentatywne ze względu na różne ustawienia monitorów.
Wzornik kolorów w wersji pdf do pobrania tutaj.
Żeby mieli Państwo największą pewność co do zamawianego koloru, zachęcamy do zakupu wzornika folii termotransferowych firmy Plotterfilms. Zawiera on prawdziwe próbki kolorów folii.
Uwaga!
Nie jest możliwe w żadnym wypadku dokonanie odstąpienia od umowy towarów, które są wykonane według wytycznych, zaleceń, wymagań Klienta, w szczególności folii termotransferowych przycinanych zgodnie z zamówieniem Klienta.
Specyfikacja
| Szerokość rolki | 0,5 m |
| Nawój | 25 m |
| Zakup | Od 1 mb |
| Skład | PU |
| Grubość | 90 μm |
| Nośnik | Mocna siła kleju |
| Wykończenie | Matowe, metalizowane |
| Temperatura aplikacji | 140-145°C |
| Czas aplikacji | 4 s. /10 s. |
| Temperatura prania | Do 40°C |
| Usuwanie nośnika | Na gorąco |
| Wskazówki | Brak |