Karabińczyki Rybka Vesline 15mm metalowe wytrzymałe lekkie 1000 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis

Karabińczyki metalowe Rybka Vesline 15 mm - opakowanie 1.000 szt.
Wytrzymałe, lekkie karabińczyki metalowe Rybka Vesline 15 mm. Oferowane w sprzedaży w opakowaniach po 1.000 sztuk.
Karabińczyki Rybka Vesline to metalowe zapięcia w kształcie haczyka, wyposażone w sprężynowy mechanizm umożliwiający ich łatwe otwieranie i zamykanie. Służą do łączenia różnych elementów, takich jak smycze, identyfikatory czy breloki.
Kluczowe cechy karabińczyków Rybka Vesline:
- niezwykle wytrzymałe, odporne na złamanie, obciążenia, oraz wielokrotne użytkowanie bez luzowania się mechanizmu (mogą być wielokrotnie otwierane i zamykane, bez utraty swojej skuteczności i funkcjonalności);
- trwałe, odporne na korozję i uszkodzenia mechaniczne;
- lekkie, aż o 20% lżejsze od standardowych karabińczyków oferowanych w sprzedaży (niższe koszty logistyczne);
- sprężynowy zatrzask – łatwy w obsłudze, zapewniający szybkie i pewne mocowanie smyczy;
- obrotowa głowica (360°) – zapobiegająca skręcaniu się smyczy, co zwiększa komfort użytkowania;
- wygodne, komfortowe w noszeniu.
Zastosowanie karabińczyków Rybka Vesline 15 mm:
- element mocujący smyczy reklamowych, smyczy dla zwierząt, identyfikatorów, kart dostępu, kluczy, breloków, przywieszek do toreb, plecaków, latarek, kompasów, bidonów itd.
SPRZEDAŻ HURTOWA – KARABIŃCZYKI / 7 OPAKOWAŃ

ZAMÓW 7 OPAKOWAŃ (7.000 SZTUK) Z RABATEM 12%!
|
Jesteś zainteresowany zamówieniem hurtowym (paletowym)? Daj nam znać! |
Specyfikacja
| Nazwa | Karabińczyki Rybka Vesline |
| Szerokość | 15 mm |
| Waga produktu | 4 g/1 szt. |
| Rozmiar | 18 x 35 mm |
| Kolor | srebrny |
| Wykończenie | niklowane, z połyskiem |
| Jednostka sprzedaży | 1 opakowanie (1.000 szt.) |
| Producent | Vesline |