Digital Sublistop, szer. 50, grubosc 140
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Folia flex Digital Sublistop włoskiej firmy Plotterfilms to biała, matowa folia do zadruku atramentami ekosolwentowymi / solwentowi / latexowymi z dodatkową warstwą blokującą przenikanie pigmentów z podłoży poliestrowych. Dedykowana na produkty poliestrowe i inne mieszanki, barwione atramentami sublimacyjnymi. Dodatkowa przekładka daje pewność, że kolor folii zaaplikowanej na tekstyliach barwionych sublimacyjnie, pozostaje niezmieniony. Stosowanie rekomendowanych zasad aplikacji gwarantuje, że nadruk jest bardzo trwały.
Idealnie sprawdzi się na logotypach, emblematach, herbach, gdzie grafika będzie wynosiła min. 1,5 cm. Etap przenoszenia nadruków na tekstylia odbywa się za pomocą dedykowane folii transportowej Application Tape Clear/ Blue, która umożliwia ponowne mocowanie drobnych detali przed termotransferem.
INSTRUKCJA:
- Zadrukuj grafikę prawoczytelnie ze znacznikami cięcia
- Usuń ręcznie nieużytki
- Zastosuj folię transportową Application Tape Clear / Blue i przenieś grafikę na końcowy produkt
- Umieść grafikę i wygrzej w prasie termotransferowej wg rekomendowanych parametrów
Specyfikacja
| Technologia zadruku | Ekosolwent / Solwent /Latex |
| Rodzaj zadruku | Prawoczytelnie |
| Dedykowana folia transportowa | Application Tape Clear/Blue |
| Szerokość rolki | 0,5 m |
| Zakup | od 1 mb |
| Skład | PU |
| Grubość | 140 µm |
| Nośnik | Lepki, wyczuwalny w dotyku |
| Wykończenie | Matowe |
| Temperatura aplikacji | 140°C |
| Czas aplikacji | 10 s. |
| Temperatura prania | Do 40°C |
| Dodatkowe informacje | Brak |
| Usuwanie nośnika | Na gorąco |