Folia flex Classic Sky Blue W280 (S280) błękitna matowa 90 μm temp. prania 40°C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Folia flex Plotterfilms z serii Flex Classic Matte - w kolorze błękitnym (Sky Blue).
Folia termotransferowa flex włoskiej marki Plotterfilms z serii Flex Classic Matte. Przeznaczona do cięcia na ploterach tnących i tworzenia wzorów oraz napisów na tekstyliach bawełnianych, poliestrowych i ich mieszankach. Dostępna w rolkach o szerokości 50 cm. Minimalne zamówienie: 1 mb.
Folia flex Classic Sky Blue W280 to nowa wersja folii flex Classic Sky Blue o symbolu S280.
Kluczowe cechy folii flex Classic Sky Blue W280:
- krótki czas wgrzewania – zaledwie 4 sekundy – zapewnia maksymalną oszczędność czasu i energii, zwłaszcza tam, gdzie liczy się każda sekunda;
- niska temperatura wgrzewania – 140°C – minimalizuje ryzyko przypalenia, przebarwień oraz migracji barwników z podłoża, szczególnie w przypadku ciemnych tkanin poliestrowych;
- fabryczny nośnik (podkład) folii, wyposażony w warstwę samoprzylepną o silnej przyczepności, ułatwia wycinanie małych, drobnych elementów i czcionek;
- wykończenie: gładkie, matowe;
- bardzo dobre krycie kolorem;
- dedykowana do cięcia na ploterach tnących;
- sposób cięcia folii: w odbiciu lustrzanym;
- wyposażona jednostronnie w termoaktywny klej;
- może być łączona z innymi technologiami zdobienia tekstyliów, jak: DTG, DTF, sublimacja, zapewniając jeszcze większą różnorodność.
Folia flex Classic Matte świetnie sprawdzi się do wykonywania wzorów, napisów oraz logotypów na:
- odzieży dziecięcej, roboczej, sportowej oraz codziennego użytku (koszulkach, koszulach, bluzach, bluzkach, spodniach, sukienkach, spódnicach, spodenkach, czapkach, czapkach z daszkiem, fartuchach, płaszczach, obuwiu tekstylnym itd.);
- torbach tekstylnych, pokrowcach, poszewkach dekoracyjnych, plecakach, workach, tekstylnych oprawach kalendarzy książkowych, notesów, pamiętników itd.
Żeby mieli Państwo największą pewność co do zamawianego koloru, zachęcamy do zakupu wzornika folii termotransferowych firmy Plotterfilms. Zawiera on prawdziwe próbki kolorów folii.
| Wzornik Folii Flex Plotterfilms - do pobrania | Karta Produktu - Flex Classic Matte |
Ważne!
- Nie jest możliwe w żadnym wypadku dokonanie odstąpienia od umowy towarów, które są wykonane według wytycznych, zaleceń, wymagań Klienta, w szczególności folii termotransferowych przycinanych zgodnie z zamówieniem Klienta.
- Kolory prezentowane przy produkcje mają charakter poglądowy. Nie mogą być reprezentatywne ze względu na różne ustawienia monitorów. Przybliżony kolor PANTONE (wzornik Pantone COLOR BRIDGE Coated) 2190C.
- Powyższe informacje oparte są na naszej wiedzy i doświadczeniu, nie stanowią prawnej gwarancji określonych cech. Ze względu na bardzo dużą ilość możliwych zastosowań, Użytkownik powinien we własnym zakresie przetestować dane medium dla swoich potrzeb, przed ostatecznym użyciem.
- Cięcie folii flex Classic na ploterze tnącym Graphtec - symbole rekomendowanych noży Graphtec
- Cięcie folii flex Classic na ploterze tnącym Summa S ONE D - symbole rekomendowanych noży Summa
Specyfikacja
| Nazwa | Flex Classic Matte Sky Blue |
| Symbol katalogowy | W280 (wcześniej S280) |
| Kolor | Błękitny (Sky Blue) |
| Szerokość rolki | 0,5 m |
| Nawój | 25 m |
| Zakup | Od 1 mb |
| Skład | PU |
| Grubość | 90 μm |
| Nośnik | Mocna siła kleju |
| Wykończenie | Matowe |
| Temperatura aplikacji | 140°C |
| Czas aplikacji | 4 s. |
| Nacisk prasy | 3-4 bar (średni) |
| Temperatura prania | Do 40°C |
| Usuwanie nośnika | Na gorąco |
| Wskazówki | Po usunięciu nośnika dogrzej aplikację przy użyciu termoodpornej przekładki przez 2-3 sekundy |
| Kąt noża - ploter tnący | Plotery tnące Graphtec - noże 45°, plotery tnące Summa - noże 36°, plotery tnące GCC - noże 45°, plotery tnące Roland - noże 45° |
| Dodatkowe informacje | Prać, prasować tkaninę po odwróceniu na "lewą stronę", nie wirować, nie prać w silnych detergentach i wybielaczach. Wykonać pierwsze pranie i rozciąganie nie wcześniej niż po upływie 24 godzin |
| Producent | Plotterfilms by So.L. Ter |
| Kolor | Błękitny |
