Folia flex Vesline Chameleon Green 04 zielona z wielobarwną poświatą cienka 50 μm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Folia flex Vesline z serii Flex Chameleon - w kolorze zielonym z wielobarwną poświatą (Chameleon Green).
Folia termotransferowa flex Vesline z serii Flex Chameleon. Przeznaczona do cięcia na ploterach tnących i wykonywania wzorów oraz napisów na tekstyliach bawełnianych, poliestrowych i ich mieszankach. Dostępna w rolkach o szerokości 50 cm. Minimalne zamówienie: 1 mb.
Kluczowe cechy folii flex Vesline Chameleon Green:
- mieniąca się wielobarwną, perłową poświatą w zależności od kąta padania światła;
- bardzo cienka a jednocześnie zapewniająca doskonałe krycie kolorem;
- po wgrzaniu niemal niewyczuwalna w dotyku, idealnie dopasowuje się do faktury materiału, tworząc bardzo naturalny efekt wykończenia;
- niska temperatura wgrzewania – 140°C – minimalizuje ryzyko przypalenia oraz migracji barwników z podłoża;
- fabryczny nośnik folii został wyposażony w warstwę samoprzylepną o delikatnej przyczepności, ułatwiającą cięcie, obróbkę i pozycjonowanie wzoru podczas wgrzewania;
- wykończenie: gładkie, mieniące się wielobarwną, metaliczną poświatą;
- dedykowana do cięcia na ploterach tnących;
- sposób cięcia folii: w odbiciu lustrzanym;
- wyposażona jednostronnie w termoaktywny klej;
- może być łączona z innymi technologiami zdobienia tekstyliów, jak: DTG, DTF, sublimacja, zapewniając jeszcze większą różnorodność.
Folia flex Vesline Chameleon świetnie sprawdzi się do wykonywania wzorów, napisów oraz logotypów na:
- odzieży dziecięcej, sportowej, letniej itd. (koszulkach, koszulach, bluzach, bluzkach, spodniach, sukienkach, spódnicach, spodenkach, czapkach, czapkach z daszkiem, fartuchach, obuwiu tekstylnym itd.);
- torebach tekstylnych, pokrowcach, poszewkach dekoracyjnych, plecakach, workach, tekstylnych, parasolkach, oprawach kalendarzy książkowych, notesów, pamiętników itd.
Ważne!
- Nie jest możliwe w żadnym wypadku dokonanie odstąpienia od umowy towarów, które są wykonane według wytycznych, zaleceń, wymagań Klienta, w szczególności folii termotransferowych przycinanych zgodnie z zamówieniem Klienta.
- Kolory prezentowane przy produkcje mają charakter poglądowy. Nie mogą być reprezentatywne ze względu na różne ustawienia monitorów.
- Powyższe informacje oparte są na naszej wiedzy i doświadczeniu, nie stanowią prawnej gwarancji określonych cech. Ze względu na bardzo dużą ilość możliwych zastosowań, Użytkownik powinien we własnym zakresie przetestować dane medium dla swoich potrzeb, przed ostatecznym użyciem.
- Cięcie folii flex Vesline Chameleon na ploterze tnącym Graphtec - symbole rekomendowanych noży Graphtec
- Cięcie folii flex Vesline Chameleon na ploterze tnącym Summa S ONE D - symbole rekomendowanych noży Summa
Specyfikacja
| Nazwa | Vesline Chameleon Green |
| Symbol katalogowy | 04 |
| Kolor | Zielony z wielobarwną poświatą (Chameleon Green) |
| Szerokość rolki | 0,5 m |
| Nawój | 25 m |
| Zakup | Od 1 mb |
| Grubość | 50 µm |
| Nośnik | Delikatny klej |
| Wykończenie | Matowe, metalizowane |
| Temperatura aplikacji | 140°C |
| Czas aplikacji | 10 s. |
| Nacisk prasy | 3-4 bar (średni) |
| Temperatura prania | Do 40°C |
| Usuwanie nośnika | Na ciepło (po kilku sekundach) |
| Wskazówki | Po usunięciu nośnika dogrzej aplikację przy użyciu termoodpornej przekładki przez 2-3 sekundy |
| Kąt noża - ploter tnący | Plotery tnące Graphtec - noże 45°, plotery tnące Summa - noże 36°, plotery tnące GCC - noże 45°, plotery tnące Roland - noże 45° |
| Dodatkowe informacje | Prać, prasować tkaninę po odwróceniu na "lewą stronę", nie wirować, nie prać w silnych detergentach i wybielaczach. Wykonać pierwsze pranie i rozciąganie nie wcześniej niż po upływie 24 godzin |
| Producent | Vesline |
| Kolor | Wielokolorowy |
