Folia flex Vesline Quick Silver Metallic 1530 srebrna matowa 85 μm temp. prania do 60°C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
0
Opis
Folia flex Vesline Quick - w kolorze srebrnym (Silver Metallic).
Folia termotransferowa flex Vesline Quick w kolorze srebrnym, przeznaczona do cięcia na ploterach tnących i wykonywania wzorów, napisów na tekstyliach bawełnianych, poliestrowych oraz różnych ich mieszankach. Oferowana w sprzedaży w rolkach o szerokości 50 cm. Minimalna jednostka zamówienia: 1 mb.
Kluczowe cechy folii flex Vesline Quick Silver Metallic:
- turbo-szybki czas wgrzewania – tylko 3 sekundy w temperaturze 165°C lub 6 sekund w temperaturze 135°C;
- aż 2 warianty wgrzewania – w niskiej temperaturze dla tkanin delikatnych i podatnych na migrację pigmentu lub w wyższej temperaturze dla ekspresowej produkcji na materiałach odpornych;
- możliwość nakładania wielowarstwowego różnych kolorów (kolory neonowe oraz metaliczne należy stosować wyłącznie jako warstwę wierzchnią);
- fabryczny nośnik (podkład) folii, wyposażony w warstwę samoprzylepną, która zapobiega odklejaniu się elementów podczas cięcia i obróbki folii oraz ułatwia pozycjonowanie wzoru;
- wykończenie: gładkie, matowe;
- bardzo dobry poziom krycia kolorem;
- dedykowana do cięcia na ploterach tnących;
- sposób cięcia folii: w odbiciu lustrzanym;
- może być łączona z innymi technologiami zdobienia tekstyliów, jak: DTG, DTF, sublimacja czy termotransfer tonerowy;
- wyposażona jednostronnie w termoaktywny klej.
Folia flex Vesline Quick dedykowana jest do znakowania tekstyliów:
- bawełnianych;
- poliestrowych;
- bawełna/poliester;
- różnych mieszanek bawełny i poliestru.
Folia flex Vesline Quick świetnie sprawdzi się do wykonywania wzorów, napisów oraz logotypów na:
- odzieży dziecięcej, roboczej, sportowej oraz codziennego użytku (koszulkach, koszulach, bluzach, bluzkach, spodniach, sukienkach, spódnicach, spodenkach, czapkach, czapkach z daszkiem, fartuchach, płaszczach, obuwiu tekstylnym itd.);
- torbach tekstylnych, pokrowcach, poszewkach dekoracyjnych, plecakach, workach itd.
Żeby mieli Państwo największą pewność co do zamawianego koloru, zachęcamy do zakupu wzornika folii termotransferowych marki Vesline. Zawiera on prawdziwe próbki kolorów folii.
| Karta Produktu - Flex Vesline Quick |
Ważne!
- Nie jest możliwe w żadnym wypadku dokonanie odstąpienia od umowy towarów, które są wykonane według wytycznych, zaleceń, wymagań Klienta, w szczególności folii termotransferowych przycinanych zgodnie z zamówieniem Klienta.
- Kolory prezentowane przy produkcje mają charakter poglądowy. Nie mogą być reprezentatywne ze względu na różne ustawienia monitorów.
- Powyższe informacje oparte są na naszej wiedzy i doświadczeniu, nie stanowią prawnej gwarancji określonych cech. Ze względu na bardzo dużą ilość możliwych zastosowań, Użytkownik powinien we własnym zakresie przetestować dane medium dla swoich potrzeb, przed ostatecznym użyciem.
Jesteś zainteresowany zamówieniem hurtowym (paletowym)?
|
Jesteś zainteresowany zamówieniem hurtowym (paletowym)? Daj nam znać! |
- Cięcie folii flex Vesline Quick na ploterze tnącym Graphtec - symbole rekomendowanych noży Graphtec
- Cięcie folii flex Vesline Quick na ploterze tnącym Summa S ONE D - symbole rekomendowanych noży Summa
Specyfikacja
| Nazwa | Flex Vesline Quick Silver Metallic |
| Symbol katalogowy | 1530 |
| Kolor | Srebrny (Silver Metallic) |
| Szerokość rolki | 0,5 m |
| Nawój | 25 m |
| Zakup | Od 1 mb |
| Skład | PU |
| Grubość | 85 μm |
| Nośnik | Średnia siła kleju |
| Wykończenie | Matowe, metalizowane |
| Temperatura aplikacji | 165°C / 135°C |
| Czas aplikacji | 3-4 s./ 6 s. |
| Nacisk prasy | 3-4 bar (średni) |
| Temperatura prania | Do 60°C przy aplikacji w temp 165 °C do 40 °C przy aplikacji w temp 135 °C |
| Usuwanie nośnika | Na gorąco |
| Wskazówki | Po usunięciu nośnika dogrzej aplikację przy użyciu termoodpornej przekładki przez 2-3 sekundy |
| Kąt noża - ploter tnący | Plotery tnące Graphtec - noże 45°, plotery tnące Summa - noże 36°, plotery tnące GCC - noże 45°, plotery tnące Roland - noże 45° |
| Dodatkowe informacje | Prać, prasować tkaninę po odwróceniu na "lewą stronę", nie wirować, nie prać w silnych detergentach i wybielaczach. Wykonać pierwsze pranie i rozciąganie nie wcześniej niż po upływie 24 godzin |
| Producent | Vesline |
| Kolor | Srebrny |